Boek nu!
pijtje

Kom overnachten tussen de sporters!

Papendal logo diapositief

Strengere maatregelen per 14 oktober 2020

14/10/2020
Hotel Papendal blijft open voor hotelgasten en zakelijke bijeenkomsten

Tijdens de persconferentie van 13 oktober 2020 zijn door minister-president Mark Rutte en minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Hugo de Jonge nieuwe, strengere maatregelen afgekondigd om COVID-19 besmettingen terug te dringen. De landelijke maatregelen gelden vanaf woensdag 14 oktober 22.00 uur tot in ieder geval 11 november 2020 met een tussentijdse evaluatie na 2 weken.

Het aantal COVID-19 besmettingen per dag in Nederland stijgt schrikbarend en ook wij, als Papendal zijnde, moeten onze verantwoordelijkheid blijven nemen om verdere stijging te voorkomen. Dat betekent dat wij de aangekondigde maatregelen strikt zullen opvolgen. De ontheffing die wij vorige week vanuit de Veiligheidsregio Midden Gelderland ontvingen, waarbij het mogelijk was om meer dan 30 personen, per zaal te ontvangen voor alle bijeenkomsten met een besluitvormend karakter, is met het ingaan van deze nieuwe maatregelen ingetrokken. Dit betekent dat wij op Papendal maximaal 30 personen, per zaal kunnen ontvangen.

De aangescherpte maatregelen die vanaf 14 oktober 22.00 uur ingaan, zijn de volgende:
– Het aantal personen per ruimte/zaal binnen wordt beperkt tot 30 personen.
– Er moet (vanuit de organisatie) een controlecheck op gezondheidsklachten worden verricht bij iedere deelnemer aan de bijeenkomst;
– Ons restaurant is alleen open voor onze hotelgasten;
– In het restaurant geldt voor hotelgasten geen maximum van 30 gasten indien de 1,5 meter goed gewaarborgd blijft;
– In ons hotel schenken wij na 20.00 uur geen alcohol meer
– Onze Bar Dug Out is gesloten per 15 oktober 2020.

Uiteraard blijven de basis maatregelen van kracht:
– Bij gezondheidsklachten blijf je thuis en laat je je testen;
– Houd 1,5 meter afstand van elkaar;
– Was vaak je handen;
– Hoest en nies in je elleboog;
– Vermijd drukte.

Voor onze (zakelijke) gasten betekent de aanscherping van de maatregelen het volgende;
– Heb je tussen 14 oktober en 11 november 2020 een boeking van meer dan 30 personen in één zaal, dan kan deze zonder aanpassingen niet doorgaan;
– Bij een boeking van meer dan 30 personen annuleren wij kosteloos jouw boeking indien er geen andere opties zijn om de bijeenkomst alsnog (bijvoorbeeld in delen of verschillende zalen) te laten plaatsvinden. Wij denken hierin graag met je mee, ons team staat klaar om te zoeken naar een passende oplossing;
– Heb je tussen14 oktober en 11 november een boeking van minder dan 30 personen in één zaal en zie je desondanks geen mogelijkheid om de boeking door te laten gaan? Neem dan contact op met één van onze medewerkers.;
– Heb je een boeking staan na 11 november en wil je weten of deze door kan gaan of wil je deze aanpassen, neem dan contact met ons op;
– Eind oktober zal de regering de eerste periode van de gedeeltelijke lockdown evalueren. Mochten hier wijzigingen ten aanzien van de nu ingevoerde maatregelen uit voort komen, dan zullen wij ons beleid hier ook op aanpassen.

Vragen over jouw boeking
Voor vragen over jouw boeking kun je contact opnemen met onze afdeling reserveringen. Zij zijn te bereiken op telefoonnummer 026-4837911 of per mail via hotel@papendal.nl.

We hebben iedereen nodig in Nederland om verspreiding van het coronavirus in Nederland tegen te gaan en om kwetsbare groepen te beschermen. Het door iedereen zoveel mogelijk beperken van sociaal contact draagt hieraan bij. Houd minstens 1,5 meter afstand en zorg goed voor elkaar.

Finale Olympische Spirit – Winnaars
Uitgelicht

Leerlingen in prijzen met technologische innovaties voor de Olympische en Paralympische Spelen

2 weken geleden

66710055_BSR_AGENCY min
Uitgelicht

Papendal sportprestaties in mei

2 weken geleden

vrouwelijke sporter header
Uitgelicht

Menstruatie nog steeds taboe in (top)sport

3 weken geleden

Bijbehorende tags

Corona Nieuws