Boek nu!
pijtje

Kom overnachten tussen de sporters!

Papendal logo diapositief

Kabinet scherpt Covid-19 maatregelen aan

01/10/2020
Wat betekent dit voor uw bezoek aan Hotel Papendal per 29 september 2020?

Tijdens de persconferentie van 28 september 2020 zijn door minister-president Mark Rutte en minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Hugo de Jonge nieuwe maatregelen afgekondigd om het aantal contactmomenten terug te dringen. De landelijke maatregelen gelden vanaf dinsdag 29 september 18.00 uur tot in ieder geval 20 oktober 2020.

In de afgelopen maanden hebben wij niet stil gezeten en zijn er diverse protocollen opgezet om veilig bijeen te kunnen komen #OpPapendal. Wij waarborgen de veiligheid van onze gasten onder meer door het gebruik van schermen rondom de receptiebalie en looproutes die met pijlen en pictogrammen zijn aangegeven. Iedereen dient 1,5m afstand van elkaar te houden en wij reinigen het hotel dagelijks meerdere malen. Uiteraard zijn er op diverse plekken in het hotel desinfectiepunten geplaatst om de hygiëne maatregelen verder te complementeren.

Inmiddels hebben er al meerdere corona-proof bijeenkomsten succesvol #opPapendal plaatsgevonden. Wij zijn trots op wat we in deze roerige tijden samen bereiken.

De aangescherpte maatregelen die vanaf 29 september ingaan, leiden tot onderstaande gevolgen bij Hotel Papendal:
– Het aantal personen per ruimte/zaal binnen wordt beperkt tot 30 personen. Alleen wettelijk verplichte vergaderingen zijn uitgezonderd van het maximum van 30 personen;
– Het aantal personen buiten (terras) wordt beperkt tot 40 personen;
– Onze bar & restaurant hebben tot 21.00 uur inloop. Om 22.00 uur zijn deze faciliteiten gesloten;
– Er moet (vanuit de organisatie) een controlecheck op gezondheidsklachten worden verricht bij iedere deelnemer aan de bijeenkomst;
– In het restaurant en in de bar vragen wij je om je gegevens achter te laten voor mogelijk bron- en contactonderzoek.

Uiteraard blijven de eerder genomen maatregelen van kracht:
– Bij gezondheidsklachten blijf je thuis en laat je je testen;
– Houd 1,5 meter afstand van elkaar;
– Was vaak je handen;
– Hoest en nies in je elleboog;
– Vermijd drukte.

Voor onze (zakelijke) gasten betekent de aanscherping van de maatregelen het volgende:
– Heb je tussen 29 september en 20 oktober 2020 een boeking van meer dan 30 personen in één zaal, dan kan deze zonder aanpassingen niet doorgaan;
– Bij een boeking van meer dan 30 personen annuleren wij kosteloos jouw boeking indien er geen andere opties zijn om de bijeenkomst alsnog (bijvoorbeeld in delen of verschillende zalen) te laten plaatsvinden. Wij denken hierin graag met je mee. Ons team staat klaar om te zoeken naar een passende oplossing;
– Het bovenstaande geldt voor bijeenkomsten die gereserveerd staan in de periode van 29 september tot en met 20 oktober 2020;
– Bijeenkomsten die na 20 oktober voor meer dan 30 personen plaatsvinden kunnen niet kosteloos geannuleerd worden, omdat deze niet verboden zijn door de overheid. Dit beleid is gebaseerd op de richtlijnen die zijn opgesteld door de Nederlandse Overheid. Uiteraard zullen wij ons beleid in lijn brengen met eventuele nieuwe maatregelen en ontwikkelingen. Zodra hier meer over bekend is, publiceren wij deze informatie en brengen wij iedereen met een boeking op de hoogte.

Vragen over jouw boeking
Voor vragen over jouw boeking kun je contact opnemen met onze afdeling reserveringen. Zij zijn te bereiken op telefoonnummer 026-4837911 of per mail via hotel@papendal.nl.

We hebben iedereen nodig in Nederland om verspreiding van het coronavirus in Nederland tegen te gaan en om kwetsbare groepen te beschermen. Het door iedereen zoveel mogelijk beperken van sociaal contact draagt hieraan bij. Houd minstens 1,5 meter afstand en zorg goed voor elkaar.

Finale Olympische Spirit – Winnaars
Uitgelicht

Leerlingen in prijzen met technologische innovaties voor de Olympische en Paralympische Spelen

1 week geleden

66710055_BSR_AGENCY min
Uitgelicht

Papendal sportprestaties in mei

1 week geleden

vrouwelijke sporter header
Uitgelicht

Menstruatie nog steeds taboe in (top)sport

2 weken geleden

Bijbehorende tags

Corona Maatregelen Nieuws