Papendal logo diapositief

Papendal sportprestaties april

02/05/2025

Met meerdere podiumplekken was april een succesvolle maand. Onze Papendallers lieten zich van hun beste kant zien. Lees snel verder voor de hoogtepunten van deze maand! 💥

Brons voor waterpolovrouwen in World Cup
De Waterpolo World Cup vond van 14 t/m 19 april plaats in het Griekse Alexandropoulos. De Nederlandse waterpolovrouwen hebben daar voor de tweede keer in 25 jaar een podiumplek behaald. In de strijd om het brons versloegen ze olympisch kampioen Spanje met 10-8. Een sterke teamprestatie!

Debora Jille pakt brons op EK Badminton
Van 8 t/m 13 april werd in het Deense Horsens gestreden om de Europese titels in het badminton. Debora Jille vormde op dit toernooi een tijdelijk duo met de Deense Sara Thygesen. Samen pakten ze een knappe derde plek. Een prestatie om trots op te zijn!

Drie keer brons op EK Judo in Podgorica
Het EK Judo vond van 23 t/m 27 april plaats in Podgorica, Montenegro. Naomi van Krevel trapte het toernooi sterk af in de –52kg klasse. Na een sterke partij pakte ze brons in de golden score.Ook Joanne van Lieshout (-63 kg) en Simeon Catharina (-100 kg) wisten een prachtige bronzen plak te veroveren.

Onze sporters blijven de lat hoog leggen, zichzelf uitdagen en hun ontwikkeling laten zien op het hoogste niveau. Op naar nog meer hoogtepunten in mei! 💪🍀

Kerstborrel of nieuwjaarsreceptie
Uitgelicht

Events in 2026: 4x de belangrijkste trends

3 dagen geleden

sport 3730211_1920
Uitgelicht

Bouw aan jouw vitaliteit

3 dagen geleden

Jam Papendal
Uitgelicht

Vers uit eigen tuin

4 weken geleden