Boek nu!

Kom overnachten tussen de sporters!

Papendal logo diapositief

Medal Wall

Gouden medaille

Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen, Nils van 't Hoenderdaal

World Cup Baanwielrennen, Pruszkow

Teamsprint, november 2017

Gouden medaille

Hilde Jager

EK judo <23, Montenegro

-70kg, november 2017

Gouden medaille

Geke van den Berg

EK judo <23, Montenegro

-63kg, november 2017

Gouden medaille

Harrie Lavreysen

World Cup Baanwielrennen, Manchester

Sprint, november 2017

Zilveren medaille

Shanne Braspennincx

World Cup Baanwielrennen, Manchester

Keirin, november 2017

Gouden medaille

Matthijs Büchli

World Cup Baanwielrennen, Pruszkow

Keirin, november 2017

Gouden medaille

Kirsten Wild

World Cup Baanwielrennen, Pruszkow

Omnium, november 2017

Bronzen medaille

Guusje Steenhuis

Grand Prix, Abu Dhabi

-78kg, oktober 2017

Zilveren medaille

Marhinde Verkerk

Grand Prix, Abu Dhabi

-78kg, oktober 2017

Gouden medaille

Tessie Savelkouls

Grand Prix, Abu Dhabi

+78kg, oktober 2017

Zilveren medaille

Kim Polling

Grand Prix, Abu Dhabi

-70kg, oktober 2017

Gouden medaille

Frank de Wit

Grand Prix Abu Dhabi

-81kg, oktober 2017

Bronzen medaille

Kirsten Wild, Amy Pieters

EK Baanwielrennen, Berlijn

Madison, oktober 2017

Zilveren medaille

Judo mixteam

WJK Judo, Zagreb

Mixteam, oktober 2017

Bronzen medaille

Steve Wijler

WK Handboogschieten, Mexico

Recurve, oktober 2017

Zilveren medaille

Kirsten Wild

EK Baanwielrennen, Berlijn

Omnium, oktober 2017

Zilveren medaille

Sanne Vermeer

WJK Judo, Zagreb

-63kg, oktober 2017

Gouden medaille

Kirsten Wild

EK Baanwielrennen, Berlijn

Afvalkoers, oktober 2017

Bronzen medaille

Harrie Lavreysen, Matthijs Büchli, Jeffrey Hoogland, Sam Ligtlee

EK Baanwielrennen, Berlijn

Teamsprint, oktober 2017

Bronzen medaille

Shanne Braspennincx, Kyra Lamberink, Hetty van de Wouw

EK Baanwielrennen, Berlijn

Teamsprint, oktober 2017

Gouden medaille

Amber Gersjes

WJK Judo, Zagreb

-48kg, oktober 2017

Zilveren medaille

Volleybaldames

EK, Azerbeidzjan

Dames, oktober 2017

Zilveren medaille

Damesteam

EK Judo Junioren, Slovenië

Damesteam, september 2017

Bronzen medaille

Britt Eerland, Li Jie

EK Tafeltennis, Luxemburg

Team, september 2017

Gouden medaille

Sanne Vermeer

EK Judo Junioren Slovenië

-63kg, september 2017

Bronzen medaille

Jesper Smink

EK Judo Junioren, Slovenië

-81kg, september 2017

Gouden medaille

Amber Gersjes

EK Judo Junioren, Slovenië

-48kg, september 2017

Gouden medaille

Larissa van Krevel

EK Judo Junioren, Slovenië

-57kg, september 2017

Bronzen medaille

Alyda Norbruis

WK Paracycling Weg, Zuid-Afrika

Wegrace, september 2017

Zilveren medaille

Tristan Bangma & Patrick Bos

WK Paracycling Weg, Zuid-Afrika

Tandem - Wegrace, september 2017

Zilveren medaille

Alyda Norbruis

WK Paracycling Weg, Zuid-Afrika

Tijdrit, september 2017

Gouden medaille

Hockey

EK, Rotterdam

Mannen, augustus 2017

Gouden medaille

Nadine Visser

Universiade, Tapei

100m horden, augustus 2017

Zilveren medaille

Steffie van der Peet

WK Baanwielrennen junioren (ITA)

Keirin, augustus 2017

Zilveren medaille

Desiree Henry

WK Atletiek, Londen

Estafette 4x100m, augustus 2017

Gouden medaille

Adam Gemili

WK Atletiek, Londen

Estafette 4x100m, augustus 2017

Gouden medaille

Dafne Schippers

WK Atletiek, Londen

200m, augustus 2017

Bronzen medaille

Tianna Bartoletta

WK Atletiek, Londen

Verspringen, augustus 2017

Gouden medaille

Christian Taylor

WK Atletiek, Londen

Hinkstapspringen, augustus 2017

Bronzen medaille

Anouk Vetter

WK Atletiek, Londen

Zevenkamp, augustus 2017

Bronzen medaille

Dafne Schippers

WK Atletiek, Londen

100m , augustus 2017

Bronzen medaille

Dafne Schippers

WK Atletiek, Londen

100m , augustus 2017

Zilveren medaille

Kevin van de Groenendaal

WK BMX Rock Hill

Junioren, juli 2017

Gouden medaille

Hetty van de Wouw en Kyra Lamberink

EK Baanwielrennen U23,, Anadia

Teamsprint onder 23, juli 2017

Bronzen medaille

Hetty van de Wouw

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

Sprint, juli 2017

Bronzen medaille

Steffie van der Peet

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

Sprint junioren, juli 2017

Zilveren medaille

Harrie Lavreysen

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

Sprint onder 23, juli 2017

Zilveren medaille

Kirstie van Haaften

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

Ploegachtervolging junioren, juli 2017

Gouden medaille

Hetty van de Wouw

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

Keirin onder 23, juli 2017

Gouden medaille

Harrie Lavreysen

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

Keirin onder 23, juli 2017

Bronzen medaille

Kyra Lamberink

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

500m tijdrit onder 23, juli 2017

Bronzen medaille

Sam Ligtlee

EK Baanwielrennen onder 23, Anadia

1km tijdrit, juli 2017

Zilveren medaille

Michael Korrel

European Open Judo, Minsk

-100kg, juli 2017

Bronzen medaille

Hilde Jager

European Open Judo, Minsk

-70kg, juli 2017

Bronzen medaille

Tornike Tsjakadoea

European Open Judo, Minsk

-60kg, juli 2017

Zilveren medaille

Kenny van Weeghel

WK para-atletiek, Londen

400m T54, juli 2017

Zilveren medaille

Kenny van Weeghel

WK para-atletiek, Londen

200m T54, juli 2017

Zilveren medaille

Dames Jeugd Oranje

Achtlandentoernooi, Spanje

Volleybal, juli 2017

Gouden medaille

Laura Smulders

EK, Frankrijk

BMX, juli 2017

Zilveren medaille

Twan van Gendt

EK, Frankrijk

BMX, juli 2017

Gouden medaille

Nadine Visser

EK atletiek onder 23, Polen

100m horden, juli 2017

Zilveren medaille

Marlène van Gansewinkel

WK para-atletiek, Londen

Verspringen, juli 2017

Bronzen medaille

Kenny van Weeghel

WK para-atletiek, Londen

100m T54, juli 2017

Gouden medaille

Rolstoelbasketbal

EK, Spanje

Dames, juli 2017

Gouden medaille

Hockeymannen

World League, Londen

Hockey, juni 2017

Zilveren medaille

Eelco Sintnicolaas

Meerkampgala Götzis

TIenkamp, mei 2017

Gouden medaille

Sanne van Dijke

Grand Slam Judo Jekaterinenburg

-70 kg, mei 2017

Gouden medaille

Steve Wijler

World Cup Handboogschieten Shanghai

Recurve, mei 2017

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup BMX, Zolder

Round 4, mei 2017

Gouden medaille

Twan van Gendt

World Cup BMX, Zolder

Round 4, mei 2017

Zilveren medaille

Dave van der Burg

World Cup BMX, Zolder

Round 3, mei 2017

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup BMX, Papendal

Round 2, mei 2017

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup BMX, Papendal

Round 1, mei 2017

Bronzen medaille

Twan van Gendt

World Cup BMX, Papendal

Round 1 , mei 2017

Zilveren medaille

Dave van der Burg

World Cup BMX, Papendal

Round 1, mei 2017

Bronzen medaille

Roy Meyer

EK Judo Warschau

>100 kg, april 2017

Zilveren medaille

Guusje Steenhuis

EK Judo Warschau

-78 kg, april 2017

Gouden medaille

Sanne van Dijke

EK Judo Warschau

-70 kg, april 2017

Bronzen medaille

Kirsten Wild

WK Baanwielrennen HongKong

Puntenkoers, april 2017

Zilveren medaille

Harrie Lavreysen

WK Baanwielrennen HongKong

Sprint, april 2017

Zilveren medaille

Kirsten Wild

WK Baanwielrennen HongKong

Omnium, april 2017

Zilveren medaille

Harrie Lavreysen, Matthijs Büchli, Jeffrey Hoogland, Nils van 't Hoenderdaal, Theo Bos

WK Baanwielrennen HongKong

Teamsprint, april 2017

Zilveren medaille

Jeroen Kampschreur

World Cup Final PyeongChang

Paraski - Super G, maart 2017

Zilveren medaille

Mike Schloesser

EK Handboogschieten indoor

Compoun, individueel en met team, maart 2017

Gouden medaille

Michael Korrel

Grand Slam Judo Bakoe

-100 kg, maart 2017

Gouden medaille

Guusje Steenhuis

Grand Slam Judo Bakoe

-78 kg, maart 2017

Gouden medaille

Tessie Savelkous

Grand Slam Judo Bakoe

+78 kg, maart 2017

Bronzen medaille

Anna Jochemsen

World Cup Final PyeongChang

Paraski - Downhill, maart 2017

Gouden medaille

Chris Vos

World Cup Final PyeongChang

Parasnowboard - Banked Slalom, maart 2017

Bronzen medaille

Lisa Bunschoten

World Cup Final PyeongChang

Parasnowboard - Banked Slalom, maart 2017

Gouden medaille

Frank de Wit

Grand Slam Judo Parijs

-81 kg, februari 2017

Bronzen medaille

Guusje Steenhuis

Grand Slam Judo Parijs

-78 kg, februari 2017

Bronzen medaille

Sanne van Dijke

Grand Slam Judo Parijs

-70 kg, februari 2017

Gouden medaille

Chris Vos

WK Parasnowboard Big White

Banked Slalom, februari 2017

Zilveren medaille

Lisa Bunschoten

WK Parasnowboard, Big White

Banked Slalom, februari 2017

Gouden medaille

Chris Vos

WK Parasnowboard Big White

Snowboardcross, februari 2017

Zilveren medaille

Lisa Bunschoten

WK Parasnowboard Big White

Snowboardcross, februari 2017

Gouden medaille

Jeroen Kampschreur

WK aangepast alpineskiën Tarvisio

Slalom, januari 2017

Bronzen medaille

Niels de Langen

WK aangepast alpineskiën Tarvisio

Slalom, januari 2017

Gouden medaille

Jeroen Kampschreur

WK aangepast alpineskiën Tarvisio

Giant slalom, januari 2017

Gouden medaille

Jeroen Kampschreur

WK aangepast alpineskiën Tarvisio

Supercombinatie, januari 2017

Bronzen medaille

Jeffrey Stuut

WK aangepast alpineskiën Tarvisio

Super G, januari 2017

Bronzen medaille

Jeffrey Stuut

WK aangepast alpineskiën Tarvisio

Downhill, januari 2017

Zilveren medaille

Michelle Dekker

World Cup Snowboarden Bad Gastein

Parallelslalom, januari 2017

Zilveren medaille

Handbal

EK Zweden

Dames, december 2016

Bronzen medaille

Laurine van Riessen

World Cup Baanwielrennen Tel Aviv

Sprint, november 2016

Bronzen medaille

Jur Spijkers

EK Judo Tel Aviv

Onder 23, +100 kg, november 2016

Bronzen medaille

Larissa Groenwold

EK Judo Tel Aviv

Onder 23, -78 kg, november 2016

Bronzen medaille

Jesper Smink

EK Judo Tel Aviv

Onder 23, -81 kg, november 2016

Gouden medaille

Kirsten Wild

World Cup Baanwielrennen Apeldoorn

Omnium, november 2016

Zilveren medaille

Kyra Lamberink, Laurine van Riessen, Shanne Braspennincx

World Cup Baanwielrennen Apeldoorn

Teamsprint, november 2016

Bronzen medaille

Tornike Tsjakadoea

EK Judo Tel Aviv

Onder 23, -60 kg, november 2016

Bronzen medaille

Dion Beukeboom

World Cup Baanwielrennen Glasgow

4km individuele achtervolging, november 2016

Gouden medaille

Guusje Steenhuis

Grand Slam Judo Abu Dhabi

-78 kg, oktober 2016

Bronzen medaille

Frank de Wit

Grand Slam Judo Abu Dhabi

-81 kg, oktober 2016

Bronzen medaille

Li Jie

EK Tafeltennis Boedapest

Enkelspel, oktober 2016

Bronzen medaille

Kirsten Wild

EK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Madison, oktober 2016

Zilveren medaille

Kirsten Wild

EK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Omnium , oktober 2016

Gouden medaille

Kirsten Wild

EK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Puntenkoers, oktober 2016

Bronzen medaille

Kirsten Wild

EK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Scratch, oktober 2016

Bronzen medaille

Wim Stroetinga

EK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Scratch, oktober 2016

Gouden medaille

Kirsten Wild

EK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Afvalkoers, oktober 2016

Zilveren medaille

Ellen van Dijk

WK Qatar

Wielrennen, oktober 2016

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup Sarasota

BMX race, oktober 2016

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup ranking

BMX, oktober 2016

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup Sarasota

BMX TimeTrial, oktober 2016

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup Rock Hill

BMX Race, oktober 2016

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup Rock Hill

BMX TimeTrial, oktober 2016

Zilveren medaille

Sjef van den Berg

World Cup finale Odense

Recurve, september 2016

Gouden medaille

Mike Schloesser

World Cup finale Odense

Compound, september 2016

Gouden medaille

Vincent Ter Schure en Timo Fransen

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Wegrit, september 2016

Bronzen medaille

Kenny van Weeghel

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - wheelen 100m, september 2016

Zilveren medaille

Ronald Hertog

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - verspringen, september 2016

Bronzen medaille

Natascha Ausma

EK Judo Malaga

Onder 21, september 2016

Bronzen medaille

Rolstoelbasketbaldames

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Rolstoelbasketbal, september 2016

Zilveren medaille

Rixt van der Horst

Paralympische Spelen

Hippisch - Dressuur Grade II, september 2016

Gouden medaille

Tornike Tsjakadoea

EK Judo Malaga

Onder 21, september 2016

Gouden medaille

Ellen van Dijk

EK wielrennen Plumelec

Tijdrit, september 2016

Zilveren medaille

Demi Vermeulen

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Hippisch - Dressuur, september 2016

Bronzen medaille

Rixt van der Horst

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Hippisch - Dressuur, september 2016

Gouden medaille

Alyda Norbruis

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Wegwielrennen - tijdrit, september 2016

Zilveren medaille

Vincent Ter Schure en Timo Fransen

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Wegwielrennen - tijdrit, september 2016

Gouden medaille

Kelly van Zon

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Tafeltennis, september 2016

Bronzen medaille

Lara Baars

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - Kogelstoten, september 2016

Zilveren medaille

Gerben Last

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Tafeltennis, september 2016

Gouden medaille

Kenny van Weeghel

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - wheelen 400m, september 2016

Gouden medaille

Tristan Bangma en Teun Mulder

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Baanwielrennen - 1.000m tijdrit, september 2016

Gouden medaille

Alyda Norbruis

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Baanwielrennen - 500m tijdrit, september 2016

Zilveren medaille

Arnoud Nijhuis

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Baanwielrennen - 1.000m tijdrit, september 2016

Bronzen medaille

Marlène van Gansewinkel

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - Verspringen, september 2016

Zilveren medaille

Larissa Klaassen en Haliegh Dolman

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Baanwielrennen - 1.000m tijdrit, september 2016

Bronzen medaille

Arnoud Nijhuis

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Baanwielrennen - 3km achtervolging, september 2016

Bronzen medaille

Alyda Norbruis

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Paracycling - achtervolging, september 2016

Bronzen medaille

Stephen de Vries en Patrick Bos

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Paracycling - achtervolging, september 2016

Zilveren medaille

Vincent Ter Schure en Timo Fransen

Paralympische Spelen Rio de Janeiro

Paracycling - achtervolging, september 2016

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Diamond League Zürich

200m, september 2016

Bronzen medaille

Sifan Hassan

Diamond League Zürich

1.500m, september 2016

Gouden medaille

Christian Taylor

Diamond League Zürich

Hinkstapspringen, september 2016

Gouden medaille

Dafne Schippers

Diamond League Parijs

200m, augustus 2016

Zilveren medaille

Desiree Henry

Diamond League Parijs

200m, augustus 2016

Gouden medaille

Churandy Martina

Diamond League Lausanne

200m, augustus 2016

Bronzen medaille

Desiree Henry

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - 4x100m, augustus 2016

Zilveren medaille

Nouchka Fontijn

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Boksen, augustus 2016

Zilveren medaille

Jelle van Gorkom

Olympische Spelen Rio de Janeiro

BMX, augustus 2016

Zilveren medaille

Hockeydames

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Hockey, augustus 2016

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - 200m, augustus 2016

Gouden medaille

Tianna Bartoletta

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - verspringen, augustus 2016

Zilveren medaille

Matthijs Büchli

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Baanwielrennen - keirin, augustus 2016

Gouden medaille

Christian Taylor

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Atletiek - hinkstapspringen, augustus 2016

Gouden medaille

Elis Ligtlee

Olympische Spelen Rio de Janeiro

Baanwielrennen - keirin, augustus 2016

Gouden medaille

Dafne Schippers

Diamond League Londen

200m, juli 2016

Bronzen medaille

Hetty van de Wouw

WK Baanwielrennen Aigle

Sprint junioren, juli 2016

Zilveren medaille

Sifan Hassan

Diamond League Londen

1.500m, juli 2016

Bronzen medaille

Churandy Martina

Diamond League Londen

100m, juli 2016

Gouden medaille

Christian Taylor

Diamond League Londen

Hinkstapspringen, juli 2016

Gouden medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Montichiari

Keirin onder 23, juli 2016

Bronzen medaille

Steffie van der Peet

EK Baanwielrennen Montichiari

Keirin junioren, juli 2016

Gouden medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Montichiari

500m Tijdrit onder 23, juli 2016

Gouden medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Montichiari

500m Tijdrit onder 23, juli 2016

Bronzen medaille

Churandy Martina

Diamond League Monaco

200m, juli 2016

Gouden medaille

Dafne Schippers

Diamond League Monaco

100m, juli 2016

Gouden medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Montichiari

Sprint onder 23, juli 2016

Bronzen medaille

Bas Ottenvanger

EK Baanwielrennen Montichiari

Omnium junioren, juli 2016

Zilveren medaille

Hetty van de Wouw

EK Baanwielrennen Montichiari

500m Tijdrit junioren, juli 2016

Bronzen medaille

Churandy Martina

Diamond League Monaco

200m, juli 2016

Zilveren medaille

Hetty van de Wouw

EK Baanwielrennen Montichiari

Sprint junioren, juli 2016

Gouden medaille

Elis Ligtlee en Kyra Lamberink

EK Baanwielrennen Montichiari

Teamsprint onder 23, juli 2016

Gouden medaille

Hetty van de Wouw en Steffie van der Peet

EK Baanwielrennen Montichiari

Teamspring junioren, juli 2016

Zilveren medaille

Sifan Hassan

EK Atletiek Amsterdam

1.500m, juli 2016

Gouden medaille

Dafne Schippers, Naomi Sedney, Marije van Hunenstijn

EK Atletiek Amsterdam

4x100m, juli 2016

Bronzen medaille

Volleybaldames

World Grand Prix Bangkok

Volleybal, juli 2016

Gouden medaille

Merel Smulders

EK BMX Verona

Race junioren, juli 2016

Gouden medaille

Raymon van der Biezen

EK BMX Verona

Race, juli 2016

Gouden medaille

Anouk Vetter

EK Atletiek Amsterdam

Zevenkamp, juli 2016

Gouden medaille

Merel Smulders

EK BMX Verona

Timetrial, juli 2016

Bronzen medaille

Liemarvin Bonevacia

EK Atletiek Amsterdam

400m, juli 2016

Gouden medaille

Dafne Schippers

EK Atletiek Amsterdam

100m, juli 2016

Bronzen medaille

Ignisious Gaisah

EK Atletiek Amsterdam

Verspringen, juli 2016

Gouden medaille

Churandy Martina

EK Atletiek Amsterdam

100m, juli 2016

Gouden medaille

Mandy Mulder

EK Klein Kaliber Geweer Tallinn

50m drie houdingen, juni 2016

Gouden medaille

Christian Taylor

Diamond League Stockholm

Hinkstapspringen, juni 2016

Bronzen medaille

Desiree Henry

Diamond League Stockholm

200m, juni 2016

Gouden medaille

Dafne Schippers

Diamond League Oslo

200m, juni 2016

Bronzen medaille

Shara Proctor

Diamond League Oslo

Verspringen, juni 2016

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Diamond League Birmingham

100m, juni 2016

Bronzen medaille

Desiree Henry

Diamond League Birmingham

100m, juni 2016

Gouden medaille

Churandy Martina, Hensley Paulina, Patrick van Luijk

Diamond League Rome

4x100m, juni 2016

Gouden medaille

Ruby Huisman

WK BMX Medellin

Race junioren, mei 2016

Zilveren medaille

Niek Kimmann

WK BMX Medellin

Race, mei 2016

Gouden medaille

Niek Kimmann

WK BMX Medellin

Timetrial, mei 2016

Zilveren medaille

Laura Smulders

WK BMX Medellin

Timetrial, mei 2016

Gouden medaille

Merel Smulders

WK BMX Medellin

Timetrial junioren, mei 2016

Bronzen medaille

Ruby Huisman

WK BMX Medellin

Timetrial junioren, mei 2016

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Diamond League Eugene

200m, mei 2016

Zilveren medaille

Nouchka Fontijn

WK Boksen Astana

Tot 75 kg, mei 2016

Gouden medaille

Laura Smulders

World Cup BMX Papendal

Race, mei 2016

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Diamond League Doha

100m, mei 2016

Gouden medaille

Christian Taylor

Diamond League Doha

Hinkstapspringen, mei 2016

Gouden medaille

Mike Schloesser

World Cup Handboogschieten Shanghai

Compound, mei 2016

Gouden medaille

Sjef van den Berg

World Cup Handboogschieten Shanghai

Recurve, mei 2016

Zilveren medaille

Sjef van den Berg, Rick van der Ven en Mick de Bakker

World Cup Handboogschieten Shanghai

Recurve team, mei 2016

Gouden medaille

Li Jie

Olympic Qualification Tournament Tafeltennis Halmstad

Enkelspel, april 2016

Zilveren medaille

Arnoud Nijhuis

WK Para-baanwielrennen Montichiari

Scratch, maart 2016

Zilveren medaille

Tristan Bangma en Teun Mulder

WK Para-baanwielrennen Montichiari

Sprint, maart 2016

Bronzen medaille

Larissa Klaassen en Haliegh Dolman

WK Para-baanwielrennen Montichiari

Sprint, maart 2016

Zilveren medaille

Dafne Schippers

WK Atletiek Indoor Portland

60m, maart 2016

Gouden medaille

Sifan Hassan

WK Atletiek Indoor Portland

1.500m, maart 2016

Zilveren medaille

Tristan Bangma en Teun Mulder

WK Para-baanwielrennen Montichiari

1.000m Timetrial, maart 2016

Bronzen medaille

Stephen de Vries en Patrick Bos

WK Para-baanwielrennen Montichiari

1.000m Timetrial, maart 2016

Gouden medaille

Larissa Klaassen en Haliegh Dolman

WK Para-baanwielrennen Montichiari

1.000m Timetrial, maart 2016

Bronzen medaille

Arnoud Nijhuis

WK Para-baanwielrennen Montichiari

1.000m Timetrial, maart 2016

Gouden medaille

Alyda Norbruis

WK Para-baanwielrennen Montichiari

500m Timetrial, maart 2016

Gouden medaille

Chris Vos

World Cup Overall

Para-banked slalom, maart 2016

Gouden medaille

Lisa Bunschoten

World Cup Overall

Para-banked slalom, maart 2016

Bronzen medaille

Arnoud Nijhuis

WK Para-baanwielrennen Montichiari

3km achtervolging, maart 2016

Zilveren medaille

Alyda Norbruis

WK Para-baanwielrennen Montichiari

3km achtervolging, maart 2016

Zilveren medaille

Mike Schloesser

WK Handboogschieten Ankara

Compound, maart 2016

Gouden medaille

Chris Vos

World Cup Overall

Para-Snowboardcross, maart 2016

Zilveren medaille

Lisa Bunschoten

World Cup Overall

Para-Snowboardcross, maart 2016

Bronzen medaille

Elis Ligtlee

WK Baanwielrennen Londen

500m Timetrial, maart 2016

Zilveren medaille

Kirsten Wild

WK Baanwielrennen Londen

Scratch, maart 2016

Zilveren medaille

Hugo Haak, Matthijs Büchli, Nils van 't Hoenderdaal en Jeffrey Hoogland

WK Baanwielrennen Londen

Teamsprint, maart 2016

Zilveren medaille

Mike Schloesser

World Cup Handboogschieten Nimes

Compound, januari 2016

Gouden medaille

Matthijs Büchli

World Cup Baanwielrennen Hongkong

Keirin, januari 2016

Gouden medaille

Korfbalteam

WK Antwerpen

Korfbal, november 2015

Zilveren medaille

Jeffrey Hoogland

World Cup Baanwielrennen Cali

Sprint, november 2015

Bronzen medaille

Jeffrey Hoogland, Nils van 't Hoenderdaal, Hugo Haak

World Cup Baanwielrennen Cali

Teamsprint, oktober 2015

Zilveren medaille

Kenny van Weeghel

WK Para-atletiek Doha

800m T54, oktober 2015

Bronzen medaille

Kenny van Weeghel

WK Para-atletiek Doha

400m T54, oktober 2015

Bronzen medaille

Margriet van den Broek

WK Para-atletiek Doha

400m T54, oktober 2015

Bronzen medaille

Margriet van den Broek

WK Para-atletiek Doha

800m T54, oktober 2015

Bronzen medaille

Kenny van Weeghel

WK Para-atletiek Doha

100m T54, oktober 2015

Bronzen medaille

Fleur Jong

WK Para-atletiek Doha

200m T44, oktober 2015

Zilveren medaille

Ronald Hertog

WK Para-atletiek Doha

Verspringen T44, oktober 2015

Bronzen medaille

Amy Siemons

WK Para-atletiek Doha

100m T34, oktober 2015

Gouden medaille

Kenny van Weeghel

WK Para-atletiek Doha

200m T54, oktober 2015

Zilveren medaille

Marlène van Gansewinkel

WK Para-atletiek Doha

Verspringen T44, oktober 2015

Bronzen medaille

Ranki Oberoi

WK Para-atletiek Doha

Verspringen T20, oktober 2015

Gouden medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Grenchen

Keirin, oktober 2015

Gouden medaille

Jeffrey Hoogland

EK Baanwielrennen Grenchen

1km Tijdrit, oktober 2015

Zilveren medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Grenchen

500m Tijdrit, oktober 2015

Gouden medaille

Jeffrey Hoogland

EK Baanwielrennen Grenchen

Sprint, oktober 2015

Gouden medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Grenchen

Sprint, oktober 2015

Gouden medaille

Hugo Haak, Jeffrey Hoogland en Nils van 't Hoenderdaal

EK Baanwielrennen Grenchen

Teamsprint, oktober 2015

Bronzen medaille

Elis Ligtlee en Laurine van Riessen

EK Baanwielrennen Grenchen

Teamsprint, oktober 2015

Gouden medaille

Jean Paul Montanus

EK Para-tafeltennis Velje

Single klasse 7, oktober 2015

Gouden medaille

Kelly van Zon

EK Para-tafeltennis Velje

Single Klasse 7, oktober 2015

Bronzen medaille

Li Jie

EK Tafeltennis Jekaterinburg

Dubbel, oktober 2015

Zilveren medaille

Li Jie

EK Tafeltennis Jekaterinburg

Single, oktober 2015

Zilveren medaille

Volleybaldames

EK Nederland en België

Volleybal, oktober 2015

Bronzen medaille

Laura Smulders

World Cup BMX Rock Hill

Race, september 2015

Zilveren medaille

Niek Kimmann

World Cup Ranking

BMX, september 2015

Zilveren medaille

Sjef van den Berg

Test Event Handboogschieten Rio de Janeiro

Recurve, september 2015

Bronzen medaille

Sjef van den Berg, Rick van der Ven, Jan van Tongeren

Test Event Handboogschieten Rio de Janeiro

Recurve Team, september 2015

Bronzen medaille

Rick van der Ven

World Cup Handboogschieten Medellin

Recurve, september 2015

Gouden medaille

Sifan Hassan

Diamond League Brussel

1.500m, september 2015

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Diamond League Brussel

200m, september 2015

Bronzen medaille

Niek Kimmann

World Cup BMX Santiago Del Estero

Race, september 2015

Zilveren medaille

Rolstoelbasketbaldames

EK Worchester

Rolstoelbasketbal, september 2015

Zilveren medaille

Hockeydames

EK Londen

Hockey, augustus 2015

Gouden medaille

Hockeymannen

EK Londen

Hockey, augustus 2015

Gouden medaille

Dafne Schippers

WK Atletiek Beijing

200m, augustus 2015

Bronzen medaille

Sifan Hassan

WK Atletiek Beijing

1.500m, augustus 2015

Zilveren medaille

Dafne Schippers

WK Atletiek Beijing

100m, augustus 2015

Gouden medaille

Anneke Beerten

WK Mountainbike Val di Sole

4-cross, augustus 2015

Zilveren medaille

Peter Müllenberg

EK Boksen Zamokov

Tot 81 kg, augustus 2015

Zilveren medaille

Jelle van Gorkom

WK BMX Zolder

Race, juli 2015

Gouden medaille

Niek Kimmann

WK BMX Zolder

Race, juli 2015

Bronzen medaille

Hensley Paulina en Wouter Brus

Diamond League Londen

4x100m, juli 2015

Zilveren medaille

Sifan Hassan

Diamond League Londen

800m, juli 2015

Gouden medaille

Dafne Schippers

Diamond League Londen

100m, juli 2015

Zilveren medaille

Niek Kimmann

WK BMX Zolder

Timetrial, juli 2015

Zilveren medaille

Dafne Schippers, Nadine Visser, Naomi Sedney

Diamond League Londen

4x100m, juli 2015

Bronzen medaille

Sam Ligtlee

EK Baanwielrennen Athene

1km tijdrit junioren, juli 2015

Zilveren medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Athene

500m tijdrit onder 23, juli 2015

Zilveren medaille

Sifan Hassan

Diamond League Monaco

1.500m, juli 2015

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Diamond League Monaco

200m, juli 2015

Bronzen medaille

Hetty van de Wouw

EK Baanwielrennen Athene

Scratch junioren, juli 2015

Gouden medaille

Jeffrey Hoogland

EK Baanwielrennen Athene

Sprint onder 23, juli 2015

Zilveren medaille

Elis Ligtlee

EK Baanwielrennen Athene

Sprint onder 23, juli 2015

Bronzen medaille

Hetty van de Wouw

EK Baanwielrennen Junioren Athene

500m tijdrit junioren, juli 2015

Bronzen medaille

Elis Ligtlee en Kyra Lamberink

EK Baanwielrennen Athene

Teamsprint onder 23, juli 2015

Gouden medaille

Pieter Braun

EK Atletiek onder 23 Tallinn

Tienkamp, juli 2015

Zilveren medaille

Niels Bensink

EK BMX Erp

Race, juli 2015

Gouden medaille

Twan van Gendt

EK BMX Erp

Race, juli 2015

Zilveren medaille

Koen van der Wijst

EK BMX Erp

Race junioren, juli 2015

Bronzen medaille

Laura Smulders

EK BMX Erp

Race, juli 2015

Bronzen medaille

Nadine Visser

EK Atletiek onder 23 Tallinn

100m Horden, juli 2015

Gouden medaille

Sifan Hassan

Diamond Leagua Lausanne

1.500m, juli 2015

Zilveren medaille

Dafne Schippers

Diamond League Lausanne

200m, juli 2015

Zilveren medaille

Twan van Gendt

European Games Baku

BMX Race, juni 2015

Gouden medaille

Nouchka Fontijn

European Games Baku

Boksen, juni 2015

Zilveren medaille

Sjef van den Berg

European Games Baku

Handboogschieten Recurve, juni 2015

Zilveren medaille

Li Jie

European Games Baku

Tafeltennis Enkel, juni 2015

Gouden medaille

Li Jiao

European Games Baku

Tafeltennis Enkel, juni 2015

Bronzen medaille

Sjef van den Berg, Mitch Dielemans en Rick van der Ven

European Games Baku

Handboogschieten Recurve Team, juni 2015

Zilveren medaille

Li Jie, Li Jiao en Britt Eerland

European Games Baku

Tafeltennis Team, juni 2015

Zilveren medaille

Mike Schloesser

World Cup Handboogschieten Antalya

Compound, mei 2015

Zilveren medaille

Jelle van Gorkom

World Cup BMX Papendal

Race, mei 2015

Gouden medaille

Niek Kimmann

World Cup BMX Papendal

Race, mei 2015

Zilveren medaille

Mike Schloesser

World Cup Handboogschieten Shanghai

Compound, mei 2015

Bronzen medaille

Mike Schloesser

World Cup Handboogschieten Shanghai

Compound team, mei 2015

Gouden medaille

Alyda Norbruis

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

Scratch race, maart 2015

Bronzen medaille

Tristan Bangma en Teun Mulder

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

Sprint, maart 2015

Gouden medaille

Stephen de Vries en Patrick Bos

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

4 km achtervolging, maart 2015

Gouden medaille

Alyda Norbruis

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

3km achtervolging, maart 2015

Zilveren medaille

Arnoud Nijhuis

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

1.000m tijdrit, maart 2015

Gouden medaille

Alyda Norbruis

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

500m tijdrit, maart 2015

Zilveren medaille

Tristan Bangma en Teun Mulder

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

1.000m tijdrit, maart 2015

Zilveren medaille

Larissa Klaassen en Haliegh Dolman

WK Para-Baanwielrennen Apeldoorn

1.000m tijdrit, maart 2015

Gouden medaille

Dafne Schippers

EK Atletiek Indoor Praag

60m sprint, maart 2015

Bronzen medaille

Kirsten Wild

WK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Omnium, februari 2015

Gouden medaille

Kirsten Wild

WK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Scratch, februari 2015

Zilveren medaille

Elis Ligtlee

WK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Sprint, februari 2015

Gouden medaille

Shanne Braspennincx

WK Baanwielrennen Saint-Quentin-en-Yvelines

Keirin, februari 2015

Zilveren medaille

Shanne Braspennincx

World Cup Baanwielrennen Cali

Keirin, januari 2015

Bronzen medaille

Tim Veldt

World Cup Baanwielrennen Cali

Omnium, januari 2015

Gouden medaille

Kirsten Wild

World Cup Baanwielrennen Cali

Omnium, januari 2015

Zilveren medaille

Jeffrey Hoogland

World Cup Baanwielrennen Cali

Sprint, januari 2015

Gouden medaille

Elis Ligtlee

World Cup Ranking Baanwielrennen

Sprint, januari 2015

Gouden medaille

Kirsten Wild

World Cup Ranking Baanwielrennen

Omnium, januari 2015

Zilveren medaille

Jeffrey Hoogland

World Cup Ranking Baanwielrennen

Sprint, januari 2015

Gouden medaille

Elis Ligtlee

World Cup Baanwielrennen Cali

Sprint, januari 2015

Zilveren medaille

Jeffrey Hoogland, Hugo Haak en Matthijs Büchli

World Cup Baanwielrennen Cali

Teamsprint, januari 2015

Zilveren medaille

Shanne Braspennincx en Elis Ligtlee

World Cup Baanwielrennen Cali

Teamsprint, januari 2015

Bijbehorende tags

Prestaties Topsport